czwartek, 20 marca 2014

LIEBSTER BLOG AWARD


To nominacja, którą otrzymujemy od innego bloggera w ramach uznania za "dobrze wykonana robotę"
Przeważnie nagrodę otrzymują blogi, których liczba obserwatorów nie przekracza 200.


Pozwala to na rozpowszechnianie blogów.
Od osoby , która Cię nominowała otrzymujesz 11 pytań na które odpowiadasz a następnie Ty masz za zadanie nominować 11 osób i podać nowe pytania.
UWAGA: Nie nominujemy osoby, która Ciebie nominowała.

Nominację sprezentowała mi GAJA i jest mi bardzo miło z tego powodu . Dziekuję .:D 

Gaja podała pytania na które postaram się odpowiedzieć.

 • KTÓRY GATUNEK MUZYCZNY LUBISZ NAJBARDZIEJ?-Nie mam określonego gatunku , który jakoś bardzo mi sie podoba. Mogę słuchac wszystkiego co "nie wali" i "nie wrzeszczy" chociaż ostatnio często słucham country i lekkiego bluesa .
 • GDYBYŚ MIAŁA WYBÓR, TO GDZIE BYŚ ZAMIESZKAŁA?-Nie jest mi źle tam, gdzie mieszkam teraz, bo mam rodzinę dookoła, ale gdybym miała coś zmienić zmieniłabym tylko dom w którym mieszkam na piętrowy, tak, żeby dzieci mogły mieć swoje pokoiki na górze a My starsi na dole,miasteczko moje kocham :)
 • CO WOLISZ: WSPANIAŁĄ KARIERĘ, CZY WSPANIAŁĄ MIŁOŚĆ?  - Wspaniałą miłość ! Nie jestem typem karierowiczki, ale chciałabym mieć taką pracę żebym nie musiała liczyć każdej złotówki i bym mogła w każde lato wyjechać na kilka dni z dzieciakami na wakacje: góry, morze, jezioro...
 • CZY MASZ TATUAŻ A JEŚLI NIE TO Z ROZSĄDKU CZY ZE STRACHU?- Nie mam, jakoś mnie to nie kręci, nie myślałam nawet  o tym.ale może też z rozsądku , bo jak sobie teraz pomyślę , że na stare lata skóra moja obwiśnie i pomarszczy się , to taki tatuaż chyba nie najlepiej będzie wyglądał.
 • CZY PODOBAJĄ CI SIĘ MĘŻCZYŹNI (EWENTUALNIE KOBIETY) W MUNDURACH? - No jakoś tak to jest, że ten mundur coś takiego robi , że człowiek w nim jest taki dostojny. Tak podobają mi się faceci.
 • CZY CZYTASZ WIĘCEJ NIŻ CZTERY KSIĄŻKI W ROKU?- Zależy czasem tak czasem nie zawsze dużo czytałam, ale ostatnio nie mogę jakoś się zabrać myślę jednak, że te cztery w ciągu roku to spoko.
 • CZY KIEDYKOLWIEK SAMA POSZŁAŚ DO KINA? - Nie,jesli chodziłam, to zawsze z kimś z koleżanką z kolegą a później z dziećmi :) 
 • CZY PO OBEJRZENIU STRASZNEGO FILMU TROCHĘ BOISZ SIĘ CIEMNOŚCI?- Trochę? czasem nawet boje się sama zasnąć!
 • CO MYŚLISZ O IMPREZOWANIU DO UPADŁEGO(JAK SIĘ BAWIĆ TO NA CAŁEGO)?- Bez sensu . Bawić tak wyszaleć też ale w granicach rozsądku jakąś miarkę trzeba mieć.
 • CZY UWAŻASZ, ŻE ZDJĘCIA Z DZIUBKIEM SĄ FAJNE?-Rozumiem, że ktoś sobie zrobi jedno czy dwa ale kiedy wchodzisz na jakiś portal i jest zatrzęsienie takich fotek i nic innego mądrzejszego to troszkę szlak trafia ! Takie trochę samouwielbienie?
 • CZY UWAŻASZ ŻE MAŁŻEŃSTWA HOMOSEKSUALNE POWINNY BYĆ LEGALNE? - Nie wiem, bo ciężko jest odpowiadać na takie pytanie kiedy się nie ma nic wspólnego z takimi sprawami. Mieliśmy jednego takiego kierownika w pracy który mieszkał z mężczyzna i jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało a i człowiek ów był ok.
 • Uważam jednak , że nie powinno się pozwalać w takim związku na adopcje dziecka. W przyszłości to dziecko miałoby ciężko min. prześladowanie przez rówieśników itp.
A OTO MOI NOMINOWANI ZA PROFESJONALIZM:

Kochani, zapraszam do zabawy ! Jednak jeśli nie lubicie tego rodzaju zabaw i nie przystąpicie , nie szkodzi :)
Chętnie zagladam na Wasze blogi i chociaż czasami nie zostawiam komentarza , to wiedzcie , że czytam z zainteresowaniem, to , co piszecie :D 

MOJE PYTANIA DLA NOMINOWANYCH:


 1. JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY KOLOR?
 2. WOLISZ JECHAĆ NA WYPOCZYNEK W GÓRY CZY NAD MORZE?
 3. JEŚLI MIAŁABYŚ (MIAŁBYS) ZOSTAĆ PIELĘGNIARKĄ TO DZIECIĘCĄ CZY OSÓB STARSZYCH?
 4. JEŚLI MOGŁABYŚ NA WAKACJE WYJECHAĆ NA PARĘ DNI ALE W POLSCE TO JAKIE MIEJSCE BYŚ WYBRAŁA (WYBRAŁ)?
 5. CO MYŚLISZ O EUTANAZJI?
 6. CZY WYBACZYŁABYŚ (WYBACZYŁBYŚ)  ZDRADĘ MĘŻA (ŻONY) ? 
 7. JABŁECZNIK CZY SERNIK? CO WOLISZ?
 8. ZDJĘCIA "PO STAREMU" CZYLI W ALBUMIE CZY NA PŁYTCE? JAK WOLISZ?
 9. JEŚLI MIAŁABYŚ(MIAŁBYŚ) NAPISAĆ ŻYCZENIA OD SERCA TO NAJLEPIEJ SKOPIOWAĆ JAKĄŚ GOTOWĄ FORMUŁKĘ CZY NAPISAĆ" DWA ZDANIA" OD SIEBIE? NIEKONIECZNIE DOSKONAŁE?
 10. CZY UMIESZ PŁYWAĆ?
 11. MIAŁABYŚ (MIAŁBYŚ) OCHOTĘ POCHODZIĆ CZASAMI SAMA(SAM) PO LESIE LUB PO JAKIMŚ ODLUDNYM MIEJSCU I NIE MARTWIĆ SIĘ ANI NIE MYŚLEĆ O NICZYM?
Mili nominowani, nie musicie brać udziału w tagach, bo nie każdy je lubi ale jeśli ktoś odpowie na moje pytania będzie mi miło :) zapraszam do zabawy! 

12 komentarzy:

 1. dziękuję za nominację, odpowiem w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci Dorko za wyróżnienie, bardzo mi miło. Zabawy nie podejmę, z braku czasu ( ostatnio nie mogę nadążyć za obowiązkami). Już kilkakrotnie nominowałam blogi, tym razem muszę podziękować.Cieszę się, że rozumiesz i zostawiasz na wolną rękę. Bardzo cieplutko Cię pozdrawiam i z zainteresowaniem poczytałam informacje o Tobie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuje za nominacje - tak, odpowiem na pytania, choc pewnie dopiero za pare dni poniewaz mam notoryczne opoznienia w relacjonowaniu rzeczywistosci. Pozdrawiam serdecznie,
  Motylek (chwilowo w pracy)

  OdpowiedzUsuń
 4. To mi przypomina, że też już dawno książki nie trzymałam w ręku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję jest mi bardzo miło:)
  Buźka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję :-)
  Bardzo mi miło :-)
  Na pytania odpowiem... kiedyś ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to niedługo biorę się do pisania :D
  Ale ciężko będzie wymyślać swoje pytania później :D heheh

  OdpowiedzUsuń
 8. Tyle ciekawych informacji w tych odpowiedziach, że dosłownie zgłupiałam, do czego się odnieść... Może do faceta w mundurze - ja mam właśnie takiego w domu ;) Muzyka - w życiu wiele razy zmieniałam gust muzyczny, tak samo jak zmieniam perfumy. Pamiętam, że w pewnym okresie Marilyn Manson mi się podobał, do tej pory mam kilka jego (ich) płyt, później mi przeszło. Gdzieś przeczytałam opinię, że muzyka "mocna" najczęściej podoba się ludziom, którzy mają problemy z przystosowaniem się do świata, przeżywają bunt lub mroczne emocje. Patrząc na moje życie, mogę się pod tym podpisać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje i równocześnie dziękuję za nominację:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepraszam, że tak długo to trwało, ale w końcu dokonałam tego, co powinnam:
  http://bajdocja.blogspot.com/2014/07/blogowa-zabawa-liebster-avard-po-raz.html

  Pozdrawiam :-)
  Buba

  OdpowiedzUsuń