sobota, 25 października 2014

Odżywcza maska do dłoni i paznokci- Laura Conti


Dziś recenzja następnego kosmetyku Laura Conti , który dostałam będąc na spotkaniu blogerek.
Opakowanie zawiera:

Skład:

A tak to wygląda:Opis działania:

Moja opinia:

Krem używałam dość długo . Dobrze się rozsmarowuje i całkiem świetnie wsiąka. Rękawiczki pasują akurat na moje dłonie . Nie wiem jak leżałyby na większych dłoniach ale i tak są bardzo wygodne i nawet się troszkę naddają więc myślę , że nie było by większego problemu. 
Na początku smarowałam ręce mniejszą ilością kremu i nie zakładałam rękawiczek, gdyż myślałam, że będzie mi zwyczajnie za ciepło. Skóra była gładka i nawilżona i po kilku godzinach pracy nie czułam wysuszonych rąk . Z uwagi jednak na moją pracę (praca przy wyplataniu koszyków a więc osiem godzin tarcia skórą o drzewo) zaczęłam używać większej ilości kremu i zakładałam rękawiczki. Nie było mi wcale za ciepło jak początkowo myślałam . Musze przyznać, że krem ten dobrze działa na moje ręce: Mam wrażenie , że są lepiej odżywione, skóra bardziej napięta a opuszki palców , które w pracy mi notorycznie się ścierają są jakby bardziej wytrzymale, tzn. mniej schodzi z nich skóra. Paznokcie może są twardsze ale niestety troszkę  mi się nadal rozdwajają , z uwagi jednak na moją pracę myślę, że poprawa raczej nie nastąpi. Chociaż , może...Nie zużyłam jeszcze do końca maski.
Ogólnie rzecz biorąc mogę polecić ten produkt wszystkim, którzy maja problem z szorstkością dłoni. :)


8 komentarzy:

 1. Coś na jesienne chłody :) Buziaki dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak już krem się skończy, wykorzysta się rękawiczki do innych kremów czy olejków :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję, że to byłoby coś dla mnie, tym bardziej, że już nadeszła ta pora roku, kiedy to rękawiczki nie przeszkadzają (tym bardziej, że np. u mnie w sypialni jeszcze kaloryfery zakręcone, lubię spać w chłodnym pokoju). Właśnie wspominałam o swoich rękawiczkach - wewnątrz żel nasączony olejkami (rękawiczki SPA), mam wrażenie, że Twoje fajniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam takich rękawiczek z żelem więc nie wiem które lepsze ale myslę , że każde dłonie lubią być dopieszczone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo bym dała, żeby poprawić paznokcie!!! Może ktoś zna dobry sposób?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam problemu z szortkoscią dłoni, ale produkt wydaje się ciekawy, może się kiedyś na niego skuszę:)

  OdpowiedzUsuń